Park Stołeczny, Piotr II Grzegorz, 27.10.2011 r. o 08:32
Oficjalne zamknięcie list wyborczych

Na podstawie ustawy z dnia Ordynacja wyborcza stanowię, jak następuje

1. Ustalona liczba obywateli sarmackich, w dniu zarządzania wyborów: 73

2. Liczba wsi lennych upoważniających do dodatkowego głosu: 20

3. Liczba wsi lennych upoważniających do trzeciego głosu: 32

4. Lista uprawnionych do głosowania:
1) Michael von Lichtenstein, 3 głosy
2) Matwiej Skarbnikow, 3 głosy
3) Mariusz Magnuszewski, 3 głosy
4) Michał Paweł Sobczak, 3 głosy
5) Timan Demollari, 3 głosy
6) Michał Feliks, 3 głosy
7) Daniel Łukasz , 3 głosy
8) Łukasz Nowicki, 3 głosy
9) Piotr II Grzegorz, 3 głosy
10) Piotr Mikołaj, 3 głosy
11) Kedar via Margończyk, 2 głosy
12) Karolina von Lichtenstein, 2 głosy
13) Tomasz Chojnacki, 2 głosy
14) Zbyszko von Thorn-Broniek, 2 głosy
15) Jakob, 2 głosy
16) Damian Konieczny, 2 głosy
17) Mikołaj Arped-Muzyk, 2 głosy
18) Bartek Staniszczak, 2 głosy
19) Michał Michaelus, 2 głosy
20) Mateusz Suszek-Chojnacki, 2 głosy
21) Jakub Bakonyi, 2 głosy
22) Bartosz Mackiewicz, 2 głosy
23) Bratumił Nowak-Azoramath, 2 głosy
24) Marek Lipa-Chojnacki, 2 głosy
25) Leszek Żółtowski de Ruth, 1 głos
26) Mikołaj Wiśnicki, 1 głos
27) Michał Kiełbasa-Krakowski, 1 głos
28) Łukasz Jakubowski, 1 głos
29) Krzysiek Czugała, 1 głos
30) Emanuel Śmigło, 1 głos
31) Krzysztof Macak, 1 głos
32) Szymon Nowicki, 1 głos
33) Ivo Karakachanow, 1 głos
34) Tomasz Hugo Pac, 1 głos
35) Anna de Luna, 1 głos
36) Avril Levengothon, 1 głos
37) Natalia Helena Hergemon, 1 głos
38) Mateusz Kozłowski, 1 głos
39) Jan Zaorski, 1 głos
40) Vladimir Iwanowicz, 1 głos
41) Ignacy Urban Żółtowski de Ruth, 1 głos
42) Rhadmor Ravendorff-Marcjan-Chojn, 1 głos
43) Filip de Wieniawa, 1 głos
44) Helena Młockówna ?, 1 głos
45) Sławomir Żółtowski de Ruth, 1 głos
46) Michał Alexander Kami-Chojnacki-, 1 głos
47) Przemysław Provenzano, 1 głos
48) Roan Łuryx, 1 głos
49) Goglez Pajzano, 1 głos
50) Kasia Hergemon-Euskadi, 1 głos
51) Andrzej Swarzewski, 1 głos
52) Marcin Grzelak, 1 głos
53) Adrian Jasiński, 1 głos
54) Jeremiasz Winchester, 1 głos
55) Lanigiria de Sagre, 1 głos
56) Andrew Jochin, 1 głos
57) Kamil Zatorski, 1 głos
58) Markus Hergemon-Euskadi, 1 głos
59) Marcin Topolewski, 1 głos
60) Kuba Pakulski, 1 głos
61) Edward Windsor, 1 głos
62) Rafał Sokołowicz, 1 głos
63) David Janowski, 1 głos
64) Daniel Sobieski, 1 głos
65) Dawid Orfeusz, 1 głos
66) Piotr Nowakowski, 1 głos
67) Artur Wichecki, 1 głos
68) Jagoda Nowicka, 1 głos
69) Hubert Furmanski, 1 głos
70) Monika Brynda, 1 głos
71) Paweł Rutkowski, 1 głos
72) Robert Skywalker, 1 głos
73) Albert Liderski, 1 głos

5. Komitety wyborcze:

1) Partia Pracy
1) Piotr Mikołaj
2) Mateusz Suszek-Chojnacki
3) Szymon Nowicki
4) Ivo Karakachanow
5) Leszek Żółtowski de Ruth
6) Marek Lipa-Chojnacki
7) Łukasz Nowicki

2) Sarmatia Invicta Civitas
1) Mikołaj Wiśnicki
2) Goglez Pajzano
3) Michael von Lichtenstein
4) Bratumił Nowak-Azoramath

3) Partia Konserwatywna
1) David Janowski
2) Andrew Jochin
3) Adrian Jasiński
4) Markus Hergemon-Euskadi
5) Albert Liderski
6) Andrzej Swarzewski

4) Komunistyczna Partia Sarmacji
1) Michał Feliks
2) Timan Demollari
3) Damian Konieczny
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.