Piotr II Grzegorz
Komentarze
Jaki jego styl? Monarchowie piszą w mnogiej.
Super! GTA również wypłacił.
Zmieniono zasady produkcji. Jeżeli bazowa wartość to 100% to:
Najlepsza kopalnia złota - 150%
Najlepsza kopalnia srebra - 130%
Najlepsza kopalnia rubinów - 110%
Najlepsza kopalnia soli - 90%
Najlepsza kopalnia żelaza - 70%
Druga kopalnia złota - 50%
Druga kopalnia srebra - 40%
Druga kopalnia rubinów - 30%
Druga kopalnia soli - 20%
Druga kopalnia żelaza - 10%

Zmiany dokonano z uwagi na duże zainteresowanie kopalniami, pomimo że o dziwo jeszcze żadna kopalnia nic nie wydobyła co uważam za złośliwość martwej funkcji rand.
Doskonała uwaga markizy von Lichtenstein. Też mam kota na punkcie tego uchybienia.
No w zasadzie system wymiany informacji jest trzonem systemu a nie SG. A raczej powiązanie SG z Bramą.
Działa!
Lol
Nigdy nie wypływali.
To jest dobry toast, nie?
Za to z tobą wypiję.
Na pohybel czarnym!
Michał, ile wyciągasz z pensji prefekta?
Polubienie wynika, z tego, że nie chciało mi się założyć nowej tabeli pod to. Biorąc pod uwagę dotychczasowy nakład pracy - powinien być to argument rozstrzygający :)
A idea taka, że nikt nigdy nie skomentował mojego artykułu i ani liberta nie zarobiłem jest za to Überch***

Dokonano zmiany treści komentarza,kodeksu sprawiedliwości, z następującym uzasadnieniem: autocenzura :)
Powodzenia w interesach!
Dziękuję, za skorzystanie z opcji systemu. I za wywiad:)
Bardzo zacna inicjatywa! Choć topienie Szkolanda, to czysta prowokacja, naruszająca zasady politpoprawności. Może po prostu dodać stoisko "pożycz Scholandowi pieniądze".
Nie płaczcie matki / To nie na darmo / Nad Księstwem Sztandar / Z Niebiesko-Czerwoną kokardą
Damian Konieczny padł!
Gdyby to była prawda mogliby szanownego barona pokazywać w Almerze za kotarą i pobierać opłaty w złocie, byłoby to tak duże (tak, to dobre słowo) kuriozum.
I tak i nie, czym więcej cię komentuję tym więcej wirtualnych rezerw z takiego drugiego konta systemowego mojego (niedostępnego dla usera) ucieka i tym mój komentarz jest mniej warty (podejrzewam, że wart jest relatywnie dużo, bo w ramach testu nabiłem to konto bardzo). Zgadza się?
Już chyba okej
Hmm... Faktycznie:)
No to plus taki, że teraz Pani mąż otrzymał należną mu tantiemę:)
A gościa zza granicy zapraszam do założenia konta w KS. To ok. 30 sekund.
Naprawione. A przez aktywność betasystemową lukier zbiera baron Byczeq, za komentarz. Jego to plus.
Haha! Ale plama! Pozwalał na dodawanie komentarzy niezalogowanym. Że też takie coś przegapiłem...
No i widzę jakiś bug... hmmm. sprawdzę.
Nu nu :)